آموزش نصب کفی لاینر

در این قسمت شما با نحوه آموزش نصب کفی لاینر بر روی عقب خودرو آشنا خواهید شد این کفی ها بسیار سبک بوده و دارای مقاومت بالا در برابر ضربه ، آب و نور هستند

شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید

09123691926

همانطور که در ویدیو  قابل مشاهده هست کفی ها لاینر بدون اینکه  چند تکه باشند و طریقه نصب آنها سخت باشد نصب می شود در واقع یک کفی راسته و کامل هستند .

قابل مشاهده است جنس و نوع طراحی در زیبا نشان دادن کابین عقب خودرو شما تاثیر گذار است اینکه چه نوع کفپوشی را انتخاب میکنید.

در آموزش نصب کفی لاینر هم زیبایی کابین عقب خودرو را مشاهده میکنید و هم نصب کفی لاینر را که همه توسط گروه فراز فایبر به نمایش گذاشته شده .

برای نصب کفی عقب ابتدا با توجه به کابین عقب و نوع ماشین عملی برای طراحی صورت میگیرد .

باتوجه به مدل ماشین در خواست شده یک طرح اولیه برای کفی در نظر گرفته می شود .

بعد از انجام این مرحله و طراحی اولیه در صدد ایجاد چند شیار در کابین عقب ماشین بر می آییم .

تمام این مراحل که صورت گرفت طبق الگوی اولیه ای که از کفی عقب ماشینمان داشتیم شروع به نصب کفی میکنیم .

این مرحله باید حتما توسط افراد وارد صورت بگیرد زیرا امکان اشتباه وجود دارد و سبب خرابی و بد ایستادن کفی روی کابین عقب خواهد شد .

در آموزش نصب کفی لاینر شما با ما مرحله به مرحله پیش خواهید رفت و خواهید فهمید در واقع چه اتفاق هایی قرار است بیفتد و از اینکه افراد خبره ای در این کار حاضر هستند مطمئن خواهید شد.

بیشتردلایل اینکه کار ما با ضمانت ارائه میشود بخاطر همین اطمینان زیادی که به کار خود داریم است پس به همین دلیل ما کار را با ضمانت و خدمات پس از فروش ارائه میدهیم تا شما نیز از کار ما مطمئن شوید.

فراز فایبر اعتماد شما را بر می انگیزد.