سوالات متداول

کفی هایی که در بازار موجود هستند و عرضه می شوند عموما دو نوع اند: کفی لاینر و فایبر گلاس.

کفی های لاینر از جنس پلاستیک هستند و این باعث میشه که براق و زیبا به نظر برسند اما در عین حال بسیار شکننده هستند و در مقابل نور آفتاب مقاومت بسیار پایینی دارند.

اما  کفی های فایبرگلاس همونطور که از اسمش مشخصه از جنس فایبرگلاس هستند. فایبرگلاس یک نوع پوشش هست که از مواد نفتی و پشم شیشه ساخته میشن. این پوشش در برابر نور آفتاب و ضربه مقاومت بسیار بالایی داره و وزن زیادی را تحمل می کنه همچنین بسیار سبک هستند که این ویژگی ها باعث شده در صنایع مختلفی کاربرد داشته باشند. و سالهاست به عنوان کفی و کابین انواع ماشین ها مورد استفاده قرار میگیره.

فرازفایبر همیشه تلاش کرده است محصولاتی با کیفیت و مقاومت بالا تولید کند به همین دلیل محصولات ما فقط از جنس فایبرگلاس هستند و این محصولات برایند سالها تجربه و دانش متخصصان فرازفایبر و به کارگرفتن مرغوبترین مواد اولیه است.

متاسفانه محصولات نامرغوب و بی کیفیت زیادی در بازار تولید میشه و با قیمت پایین و گاها با قیمت بالا به مشتریان عرضه میشه. و افرادی که بدون تحقیق و مشاوره اقدام به خرید می کنند بعد از خرید ممکن است به این دیدگاه برسند که این کفی ها اصلا مناسب نیستند و شاید هم تازه به فکر دریافت مشاوه و تحقیق برسند. پس لطفا قبل از خرید حتما تحقیق داشته باشید و مشاوره دریافت کنید. شما می تونید با مشاورین ما تماس بگیرید و بدون هیچ هزینه مشاوره دریافت کنید و قبل از خرید کیفیت محصولات فرازفایبر را ببنید و با دیگران مقایسه کنید.

شماره تماس کارشناسان: 09123691926 – 09192623360

کیفیت این محصولات به عواملی مثل روش ساخت، مواد اولیه، میزان تراکم مواد بکار رفته و … بستگی دارد. محصولات فایبرگلاس اگر با کیفیت و ضخامت مناسبی ساخته شوند امکان ندارد بشکنند مگر اینکه ضربه بسیار محکم به اون وارد بشه و یا اینکه به قصد تخریب آن ضربه بزنید. ما در فرازفایبر محصولاتی با ضمانت و گارانتی تحویل می دهیم و این نشان از اطمینان ما به کیفیت کارمان را می دهد. و در هنگام تحویل استحکام و تفاوت کار را به چشم خود خواهید دید.

ولی با اینجال اگر محصولات فایبرگلاس براثر ضربه قسمتی از آن آسیب ببدیند  قابل تعمیر است اما کفی های لاینر تعمیر نمی شوند.