کابین عقب وانت یا اتاق عقب وانت

کابین عقب وانت رنگ سفید جنس فایبرگلاس

کابین عقب وانت که گاهی به عنوان اتاق عقب وانت شناخته می شود فضای سر پوشیده می باشد. این کابین مخصوص انواع وانت و برای کابرد های متفاوت است.

مدل های کابین ماشین با توجه به نوع خودرو و و کاربرد آن طراحی می شود. اتاق عقب خودرو میتواند از جنس کابین چوبی، کابین فلزی، کابین فایبرگلاس باشد.

با توجه به گسترش فروش پراید وانت و فزایش دانش عمومی از مصرف بهینه سوخت و پایین آوردن استهلاک خودرو ترجیح مردم بر این است که برای وانت خود از کابین سبک، مقاوم، ایرودینامیک و زیبا استفاده کنند.

درخواست برای نصب اتاق عقب فایبرگلاس برای وانت رشد چشمگیری داشت و دیگر محدود به خودروی پراید ۱۵۱ نبود، به طوری که صاحبان وانت‌های دیگر کارخانه‌ها نیز به فکر نصب باربند وانت خود از جنس فایبرگلاس افتادند.

خرید کابین عقب وانت بر اساس سلیقه شما با ما بهترین نوع خود باشید…

کلیک کنید

تولید کننده اتاق عقب و کابین خودرو و اتاق خودروهای باری

گروه صنعتی فرازفایبر (تولید کننده – اتاق عقب و کابین خودرو و اتاق عقب خودروهای باری) طراح و سازنده اتاق عقب (کابین فایبرگلاس) انواع خودروهای باری و سایر قطعات فایبرگلاس می باشد. گروه صنعتی فراز فایبر با کسب دانش و مهارت فنی لازم اقدام به طراحی و ساخت انواع کابین و اتاق وانت کرده است. در کنار ساخت این اتاق ها تیم فراز فایبر اقدام به ساخت انواع قطعات کامپوزیت و فایبرگلاس نموده است.

گروه صنعتی فرازفایبر آماده دریافت سفارش به صورت عمده و تکی با مناسب ترین قیمت کابین عقب وانت و سایر خودرو های می باشد. تمامی قیمت های اتاق وانت و سایر قطعات قابل رقابت و پاییت تر از شرکت های مرتبط می باشد.

شما برای اینکه بتوانید یک کابین مناسب برای وانت خود انتخاب کنید باید از کیفیت ان مطمئن شوید و اینکه آیا بعد از نصب و خرید کابین عقب وانت یا اتاق عقب وانت ایا خدمات پس از فروشی به شما داده می شود؟

گاهی بعد از نصب کابین عقب وانت متوجه می شوید که از سرعت ماشین شما کاسته شده که دلیل ان سنگینی بیش از حد کابین نصب شده است و حالا فکر کنید که قرار بر این است که باری را هم قرار بدهید .

خوب ، به لطف موتور جلو ، طرح متحرک ، مدل های RWD دارای توازن و توزیع وزن کابین های فراز فایبر باعث می شود وانت شما درست  کار کنند. این طرح همچنین با دوام تر به نظر می رسد و می تواند از موتورهای سنگین تری نسبت استفاده کند. به همین دلیل یک انتخاب معمول برای کامیون های وانت است.